Dziewczyna trzymająca w rękach książki latem

Książki głównie kolekcjonuję, niestety. Mogłabym zwalić to na brak czasu, ale częściej jest to spowodowane lenistwem i brakiem motywacji do czytania. Kiedy jednak już czytam, to głównie literaturę faktu.

Tania książka to dobra książka

Tania Książka to skarbnica, w której zostawicie ostatni grosz, zupełnie jak w Empiku, tylko że tutaj za tę samą kwotę kupicie dwa razy więcej książek.

Ja kupiłam kilka miesięcy temu „Duchy polskich miast i zamków” oraz „Ja nie mam duszy„. Dawno, dawno temu zakupiłam także „O czym myślą koty” i nie mam pojęcia od której z tych książek zacząć. 🙂

Moja przygoda z książkami zaczęła się bardzo wcześnie, bo już jako czterolatka płynie czytałam i pisałam. Rodzice byli wniebowzięci – bajki na dobranoc czytałam sobie sama. Uwielbiałam baśnie braci Grimm, Andersena i La Fontaine’a, ale nie gardziłam też Disneyem. Jako dziecko przeczytałam mnóstwo książek i byłam stałym bywalcem biblioteki.

Miłość do literatury jest ze mną całe życie i teraz namiętnie czytam głównie literaturę faktu. Przeczytałam wiele książek na temat Japonii, teraz czas zabrać się za true crime. 🙂

Lena