neeko świąteczny skin

Świąteczne skórki do League of Legends!

Święta coraz bliżej i nawet w League of Legends, możemy poczuć ich klimat. Świąteczne skórki do LoLa są naprawdę piękne. Tradycja ich wydawania przez Riot sięga 2009 roku a wszystkich świątecznych skórek jest aż 40! Tematyczne skiny do LoL’a to coś, co wyróżnia tę grę pośród innych. Uwielbiamy grać naszymi ulubionymi postaciami w zimowym wydaniu, gdy nadchodzą Święta. Szczególnie teraz, gdy dostępny jest tryb Nexus Blitz, rozgrywka nabiera tempa, jest bardziej zróżnicowana i można pozwolić sobie na nieoczywiste wybory postaci.

previous arrow
next arrow
PlayPause
previous arrownext arrow
Slider

Listę wszystkich dostępnych skinów tematycznych Snowdown Showdown z lat 2009-2019 znajdziecie tutaj: Snowdown Showdown Skins

Poniżej film z prezentacją skinów w grze. Warto je obejrzeć, bo często różnią się nieco od splash artów.

Riot Games naprawdę dba o community

League of Legends to w naszej opinii jedna z najlepiej wspieranych przez twórców gier. Szczególnie spośród tych darmowych. Mikropłatności zapewniają Riot stały dopływ gotówki, a są naprawdę opcjonalne i nie ma tu zalezności „pay to win”. Ciężko jednak nie wydać żadnych pieniędzy w grze, choćby na przepustkę wydarzenia – obecnie Battle Queens. Mając przepustkę możemy zdobywać większą ilość tokenów i ostatecznie wymienić je na wspaniałe łupy: kule Battle Queens, jajka Małych Legend, ramki, ikony, emotki czy bohaterów.

W corocznym, zimowym wydarzeniu można było oprócz świątecznych skórek skorzystać z odmienionej wersji mapy Summoner’s Rift. Galeria zdjęć oraz film są dostępne poniżej.

previous arrow
next arrow
PlayPause
previous arrownext arrow
Slider

 

W tym wideo z YouTube możecie zobaczyć całą zimowa mapę Summoner’s Rift. Czyż nie jest przepiękna? Zeszłoroczne wydarzenie Snowdown Showdown zostało odwołane, w tym roku nadal nie ma pewności, że tradycja będzie kontynuowana. Trwający w tym momencie event każe przypuszczać, że nie ma na co liczyć, jednak my jesteśmy dobrej myśli!

Jeśli jesteście fanami LoLa i chcecie zagraĆ w fajną grę mobilną, to serdecznie polecamy Wam League of Legends: Wild Rift!

Graliście w LoLa w wydarzeniu Snowdown? Które skiny podobają Wam się najbardziej?

Lena i Igor

źródło grafik: Riot Games