gwen lol jeremy anninos

Nowy champion – Gwen.

Najpierw ukłony w stronę autorów concept oraz splash artów. 🙂
Jeremy Anninos jest autorem fenomenalnej ilustracji, którą widzimy w grze, a także artów dla Nightbringer i Dawnbringer Soraka czy Spirit Blossom Ahri.
Więcej prac tego autora: Jeremy Anninos Art Station.
Paul „Zeronis” Kwon jest autorem conceptu, a proces powstawania Gwen możecie zobaczyć na jego Art Station.

Umiejętności

pasywka: Tysiąc cięć
Ataki podstawowe Gwen zadają dodatkowe obrażenia magiczne przy trafieniu. Ich wartość odpowiada procentowi maksymalnego zdrowia jej wrogów. Ataki podstawowe przeciw bohaterom leczą ją o pewną wartość zadanych obrażeń.

Q ― Ciach, ciach!
Gwen raptownie tnie swoimi nożyczkami od dwóch do sześciu razy, zadając obrażenia magiczne w stożku przed sobą. Gwen tnie co najmniej dwa razy, plus jedno cięcie na atak podstawowy trafiający w przeciwnika (do czterech dodatkowych cięć, czyli razem do sześciu cięć).
Wrogowie znajdujący się w centrum każdego cięcia odnoszą obrażenia nieuchronne, a także dodatkowe obrażenia magiczne od Tysiąca Cięć.

W ― Uświęcona Mgła
Gwen otacza się w Uświęconą Mgłę, która utrzymuje się przez 5 sekund. Będąc we mgle, Gwen ma wzmocniony pancerz i odporność na magię. Wrogowie znajdujący się poza obrębem mgły nie mogą wziąć Gwen na cel, ani trafić jej żadną umiejętnością. Przy pierwszej próbie wyjścia z obszaru mgły przemieści się on razem z Gwen, ale przy następnej mgła się rozproszy.

E ― Unik i Cięcie
Gwen doskakuje na krótki dystans, powiększając na 4 sekundy parametry swojego ataku: zasięg, szybkość i obrażenia magiczne przy trafieniu. Zaatakowanie wroga w tym czasie spowoduje refundację 50% czasu odnowienia tej umiejętności.

R ― Przeszycie
Gwen może rzucić Przeszycie do trzech razy z rzędu, ale musi trafić wroga w ciągu 8 sekund, aby odblokować każde kolejne rzucenie w serii. Każde użycie powoduje wyrzucenie w linii prostej igieł, które zadają obrażenia magiczne, spowalniają wrogów i nakładają dodatkowe obrażenia magiczne od Tysiąca Cięć Gwen.

Pierwsze użycie generuje jedną igłę, drugie trzy igły, a ostatnie pięć igieł, czyli w sumie dziewięć igieł i dziewięć nałożeń Tysiąca Cięć na trafionych wrogów.

Historia Gwen

Rzućcie okiem na kilka filmów dedykowanych Gwen. Znajdziecie tu teaser, trailer oraz zobaczycie umiejętności, jakimi dysponuje. Jej historia związana jest z poprzednim nowym bohaterem -Viego oraz jego ukochaną – Izoldą. Więcej na temat historii Gwen: Gwen – Mglista Krawczyni.

 

Pierwszy skin do Gwen – Kosmofaza

Wraz z nowym eventem Gwen otrzymała swoją pierwszą skórkę! Jeśli jesteście ciekawi samego eventu, to tutaj znajdziecie więcej informacji: Space Groove (Kosmofaza).

Gwen na Kosmofazie

Lena