DWG LOL Skins

Nowe skiny w LoL-u! Mistrzowskie skórki: Jhin, Leona, Twisted Fate, Kennen i Nidalee

Fani League of Legends powinni przygotować się do wejścia na Summoner’s Rift w mistrzowskim, niebieskim kolorze. Riot Games ujawniło modele w grze dla linii skórek Mistrzostw Świata DAMWON Gaming. Nowe skiny w League of Legends wyglądają obłędnie! Niezmiernie cieszy mnie także to, że skina otrzyma jeden z moich mainów – Jhin oraz Nidalee, którą także lubię zagrać od czasu do czasu. Kennen, Nidalee, Twisted Fate, Jhin i Leona otrzymają zestaw skórek pasujący do najlepszej drużyny na świecie.

Ponadto, skórki dostaną animację podpisu gracza podczas recall’u – pojawia się ona pod postacią.

Modele skinów DWG w League of Legends

First look na zapowiedziane wcześniej skórki Damwon Gaming dla Jhina, Kennena, Leony, Nidalee i Twisted Fate!

previous arrow
next arrow
PlayPause
previous arrownext arrow
Slider

Skórki Damwon są pierwszymi z serii Mistrzostw Świata dla każdego championa z wyjątkiem Jhina, który po zwycięstwie na Mistrzostwach 2016 pojawił się w barwach drużyny w barwach drużyny SKT T1.

Poniżej znajdziecie wideo udostępnione przez Skin Spotlight na YouTube dla każdej postaci. Wszystkie nowe skórki możecie wypróbować na testowym serwerze PBE League.

Jhin

Jhina wybrał Ghost i muszę przyznać, że sama śledziłam jego zmagania podczas mistrzostw, żeby nauczyć się lepiej grać Jhinem. Ghost rozegrał pięć meczów tym championem ze 100% współczynnikiem zwycięstw i niesamowitym KDA 21,0 . Ta skórka z pewnością trafi do mojej kolekcji.

Nidalee

Jungler Canyon wybrał Nidalee jako postać, która dostanie nowego skina. Jeszcze w trakcie trwania Mistrzostw był to jasno sprecyzowany wybór. „Jeśli wygram, naprawdę chcę mieć skórkę Nidalee. Myślę, że będę dużo nią grał w trakcie turnieju. W końcu jest moim ulubionym championem.” – powiedział w wywiadzie.

Twisted Fate

Heo ShowMaker Su wybrał championa, którym grał najczęściej w tym roku – Twisted Fate. Na Mistrzostwach osiągnął nim imponujące 17,0 KDA na środkowej linii.

Leona

Leona jest wyborem gracza BeryL, który najczęściej gra na pozycji supporta. Jego pierwszym wyborem był Pantheon, jednak ostatecznie zmienił decyzję, ponieważ ten champion prawdopodobnie nie będzie już tak grywalny na tej pozycji.

Kennen

Kennen był jednym z najczęściej granych championów przez Nuguri i sprawdziły się jego słowa z wywiadu, którego udzielił zaraz po Mistrzostwach. „Chciałem wybrać mistrza, z którym dobrze grałem w finale i który bardzo mi pomógł w mojej karierze. Pomyślałem o Camille, ale ona już miała skórę od IG. Kennen był ze mną od dawna i pomógł mi w mistrzostwach. Myślę, że wybiorę Kennena.”

Jeśli jesteście ciekawi jak przebiegały Mistrzostwa Świata League of Legends, możecie zajrzeć tutaj.